Honda e

Pierre Gasly i Honda e

Pierre Gasly wygrał właśnie swój pierwszy wyścig Formuły 1, podczas Grand Prix Włoch 2020, dzięki czemu stał się w tej chwili jedną z najpopularniejszych postaci w świecie sportu samochodowego. Jest znany z pewnej i szybkiej jazdy. A właściwie to bardzo szybkiej. Ale nawet światowej klasy kierowca Formuły 1 potrzebuje czasami chwili oddechu. Jak widać z tego filmu, Honda e doskonale sprawdza się w roli kompana.

Pierre Gasly siedzący w kawiarni z widocznym przodem Hondy e
Pierre Gasly siedzący w kawiarni z widocznym przodem Hondy e

To nie jest zwykły samochód

Jak łatwo się domyślić, życie Pierre'a Gasly absolutnie nie jest zwyczajne. Jest pierwszym od ponad 20 lat Francuzem, który wygrał wyścig F1. Dlaczego więc poza torem wyścigowym miałby się zadowalać zwyczajnym samochodem? Innowacyjna stylistyka, dynamiczne osiągi i najnowocześniejsze rozwiązania techniczne sprawiają, że Honda e to samochód przyszłości dostępny już dzisiaj.

Przewiń

Skoncentruj się na osiągach

Przyjrzyj się bliżej innowacyjnym technologiom, które sprawiają, że Honda e zapewnia wyjątkową radość z jazdy.

Życie nie musi być nudne

Honda e to marzenie, które stało się rzeczywistością. Przyjemne właściwości jezdne i nowoczesne technologie czynią z niej idealny samochód dla każdej osoby, która szuka odskoczni od codziennej gonitwy, ale również wie, że relaks i odpoczynek nie muszą być nudne...