Najnowszy hybrydowy CR-V
Już od 199 000 zł!
Najbardziej sportowy SUV Hondy łączący wydajność i komfort jazdy z atrakcyjnym designem nadwozia i praktycznością bez kompromisu w kwestii osiągów i dynamiki.

Już teraz skorzystaj z niesamowitych rabatów
i zaoszczędź nawet 23 400zł!
Dowiedz się więcej i umów się na jazdę próbną. 
Nowy hybrydowy
ZR-V e:HEV
Nawet 13 800 zł taniej!
Najbardziej sportowy SUV Hondy łączący wydajność i komfort jazdy z atrakcyjnym designem nadwozia i praktycznością bez kompromisu w kwestii osiągów i dynamiki.

ZR-V – hybryda bez kompromisów.
Skorzystaj z najnowszych rabatów i zyskaj do 13 800zł!
Dowiedz się więcej i umów się na jazdę próbną. 
Nowy hybrydowy CR-V
Kup wersję Plug-in
i zyskaj 19 000 zł!
VI generacja CR-V’a to flagowy SUV premium Hondy w Europie. Bogato wyposażony, z najnowocześniejszymi technologiami i mnóstwem przestrzeni. Dostępny z pełną hybrydą e:HEV lub hybrydą typu plug-in e:PHEV. Brzmi intrygująco?

Honda CR-V e:PHEV tylko teraz z rabatem aż 19 000 zł!
Oferta obowiązuje tylko do 31.08.2024 r.
Sprawdź wszystkie dostępne promocje!

Honda HR-V
Zyskaj do 20 000 zł!
Poznaj nową Hondę HR-V. Pełną energii, samoładującą się hybrydę, która dzięki inteligentnemu układowi napędowemu e:HEV zapewnia prawdziwą frajdę z jazdy. Ten efektowny SUV o stylistyce sportowego coupe czerpie technologię ze świata F1, wnosząc do każdej podróży werwę i ekscytację.

Honda HR-V e:HEV tylko teraz z rabatem aż 20 000 zł!
Sprawdź wszystkie dostępne promocje już teraz!

Wybierz hybrydę e:HEV Hondy
Dlaczego nasze hybrydy są tak wyjątkowe? Przede wszystkim opieramy się na prawie 25-letnim doświadczeniu w rozwoju naszych autorskich technologii, nie kupujemy gotowych rozwiązań od konkurencji. Nasze hybrydy były testowane w F1 i niejednokrotnie wygrywały w rankingach niezawodności oraz są objęte 5-letnią gwarancją. Zaciekawiony?
Civic e:HEV — hybryda stworzona z myślą o kierowcach
Civic 11. generacji jest wynikiem 25-letniej doskonałości inżynierii hybrydowej, której kulminacją jest perfekcyjne połączenie zelektryfikowanej reakcji na gaz i doskonałej wydajności umożliwiającej osiągnięcie wysokiego zasięgu.

Nazwa Civic wraz z 50-letnią historią modelu to znak najwyższej jakości. Czy nie nadszedł czas, abyś sam się o tym przekonał?
Line
sprawdź naszą ofertęLine
Line

Samochody nowe HondaNapęd jutra, już dziś Nasze marzenia o nowym i przyjemnym sposobie jazdy w przyszłości szybko stały się rzeczywistością. Zobacz, jak nowa Honda e:Ny1, ZR-V e:HEV i CR-V e:HEV & e:PHEV- dzięki zaawansowanym technologiom - umożliwiły tę podróż.
Honda ponownie najlepsza w Raporcie Jakości Auto Świata
Honda po raz drugi z rzędu znalazła się na szczycie rankingu najmniej usterkowych marek, który powstał w ramach Raportu Jakości przygotowanego przez Auto Świat. Dziennikarze tygodnika ocenili jakość, trwałość oraz niezawodność samochodów oferowanych przez 26 firm motoryzacyjnych, biorąc pod uwagę obiektywne kryteria, własne doświadczenia, a także opinie mechaników.
Line
Line
Honda Blog
NOWY HR-V e:HEV
Honda HR-V e:HEV z 2023 roku produkcji w leasingu 105% + Pakiet ubezpieczeń OC/AC/NNW za 1% wartości auta. Sprawdź wszystkie dostępne promocje już teraz!
konfigurator
Wybierz swoją Hondę
UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ
Pokażemy Ci i powiemy, co musisz wiedzieć.
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
Sprawimy, że kupowanie Hondy będzie dla Ciebie przyjemne i łatwe.
pobierz katalog
Pobierz katalog na wybrany model Hondy

Kontakt