„Wizja elektryczności” Hondy

Przyszłość nadeszła

Założenia naszej strategii są jasne: wyprodukowane samochody Hondy wyposażone w napęd hybrydowy, napęd hybrydowy typu plug-in, napęd elektryczny akumulatorowy oraz samochody zasilane ogniwami paliwowymi do 2025 będą stanowić dwie trzecie naszych samochodów sprzedawanych w Europie. Jest to pierwszy krok w realizacji naszej długofalowej strategii.

Po raz pierwszy Honda CR-V będzie dostępna z hybrydowym układem napędowym. Jednocześnie odświeżyliśmy jej wygląd, poszerzając nadkola i wyostrzając linie nadwozia z przodu i z tyłu.

Przewiń

Logo produktowe Hondy.

Inspiracja do stworzenia rzeczy, które dotychczas wydawały się niemożliwe.

Podróż właśnie się zaczyna

Nowy model CR-V Hybrid to połączenie wydajności podczas codziennych podróży oraz bezproblemowej jazdy.

Najpopularniejszy na świecie SUV ma wiele wyjątkowych cech, które przyniosły mu sukces: niepowtarzalna stylistyka nadwozia z wnętrzem najwyższej jakości. Teraz dostępny będzie nowy model z hybrydowym układem napędowym, wyposażony w dwusilnikowy system i-MMD. Rozwiązanie to łączy napęd silnika spalinowego z błyskawiczną reakcją silnika elektrycznego. Płynny, wydajny i niewiarygodnie cichy.

Jasna droga rozwoju

To dopiero początek.

Nasze zaangażowanie w rozwój technologii napędów elektrycznych nie kończy się jedynie na innowacyjnym rozwoju pojazdów wyposażonych w napęd hybrydowy i napęd hybrydowy typu plug-in. W nadchodzących latach akumulatorowy napęd elektryczny odegra również istotną rolę we wprowadzeniu szerokiej gamy pojazdów, które nie emitują żadnych spalin.

Honda Urban EV Concept to nasz pierwszy, masowo produkowany, w pełni elektryczny pojazd, sprzedawanym w Europie. To kolejny krok Hondy w kierunku elektryfikacji. Samochód będzie dostępny już na początku 2019 roku.

Honda CR-V z tylnej perspektywy.
Zbliżenie na koła Hondy CR-V.
Pracownicy fabryki Hondy w magazynie.
Zbliżenie na Hondę Clarity Fuel Cell.